fbpx

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Mobil Sporcu nedir?

Mobil Sporcu Bulut (Cloud) tabanlı çalışan Yönetim Programı olup Android ve Apple Store’da bulunan Mobilsporcu uygulaması ile eş zamanlı çalışır.

Mobil Sporcu hangi kurumlar için tasarlandı?

Mobil Sporcu Spor Okulları, Sanat Akademileri, Halk Oyunu Merkezleri gibi hareketin yoğun olduğu, üye kayıt ve bilgilendirme işlemlerinin daha etkin olması gereken kurumların ihtiyacı için tasarlandı.

Mobil Sporcu için kurulum gerekir mi?

Hayır. Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurumunuzu işte, evde, seyahatte ve hatta faaliyetlerinizin yoğun olduğu turnuvalarda bile yönetmeye devam edebilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır?

12 aylık sözleşme kapsamında aylık aidat ödeyerek üye olunmaktadır. Bu sistem sayesinde, üyelerin hata ve güncelleme istekleri Elips Bilişim tarafından değerlendirilmekte ve ücretsiz olarak üyelerin kullanımına sunulmaktadır. Fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin.

Üye olursam ilave ücretlendirme ile karşılaşır mıyım?

Hayır. Sözleşme kapsamında üyelerimize tüm teknik destek ve müşteri hizmetleri ücretsiz sunulmaktadır.

Mobil Sporcu'da hangi roller vardır?

Yöneticiler için web adresinden girilen “Yönetim Paneli”, antrenörler için uygulamadan girilen “Antrenör” rolü, veliler için ise yine uygulamadan girilen “Veli” rolü mevcuttur. Antrenör ve Veliler/Üyeler aynı programdan giriş yaparlar. Kullanıcı adına göre rolleri otomatik tanımlanır.

Mobil Sporcu uygulamasının bildirim özelliği var mıdır?

Evet. Yönetim paneli ve uygulama üzerinden yapılan işlemler kullanıcılara sesli ve görsel bildirim ile ikaz edilir. Bu özellik programdan çıkış yapılsa da çalışmaya devam eder.

Birden fazla şubem varsa ayrı mı üye olmak gerekiyor?

Hayır. Birden fazla şubenizi tek hesaptan yönetebilirsiniz. Dilerseniz tüm şubelerinizi yönetirken, her bir şube için ayrı yönetici de atayabilirsiniz.  

Üyem kayıt siler veya dondurursa kaydını silmek zorunda mıyım?

Hayır. Üyeliğini sonlandırmak veya dondurmak isteyen üyelerinizle iletişimi kaybetmemek için ilgili üyeyi PASİF durumuna alabilirsiniz. Böylece ilgili üye için tüm işlemler durdurulur. Tekrar AKTİF yapıldığında eski verileri gösterilmeye devam edilir.

Kurum içersinde yetkilendirme yapılabiliyor mu?

Evet. Kurum içerisinde farklı görevleri olan kullanıcılar için (muhasebeci, kulüb doktoru vb.) farklı yetkilendirme yapılabilmektedir.

Kullanıcı hareketlerini görebiliyor muyum?

Evet. Yönetici olarak tüm eğitmen ve üyelerinizin program üzerinde yaptıkları her bir işlem kayıt altına alınır. Tarih bazında her bir kullanıcı hareketini görebilirsiniz.

Bir üyeye birden fazla veli tanımlayabilir miyim?

Evet. Aynı üye için sınırsız veli tanımlaması yapabilirsiniz. Bu sayede tüm veliler kendi telefonlarından ayrı ayrı fakat aynı üyeyi takip edebilir. Tüm işlemler eş zamanlı olarak tüm velilere gönderilir.

Aynı veli tüm çocuklarını takip edebilir mi?

Evet. Aynı veli için birden fazla üye tanımlaması yapılabilir. Veli tek hesaptan tüm çocuklarını takip edebilir. Farklı hesap tanımlamasına ihtiyaç yoktur.

Fotoğraf paylaşılabilir mi? Sınırlı mı?

Faaliyet fotoğraflarınızı uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz. Fotoğraf depolama alanınız sınırsızdır.

Okulunuzdaki her şeyi tek bir panelden ve dilediğiniz her yerden yönetin.

Kendi uygulamanıza sahip olun marka değeriniz artsın.

Bizimle iletişime geçin, sizi hemen arayalım!

Mesai Saatleri: Hafta İçi 09:30 – 17:30

(0312) 911 99 85

(0850) 346 52 85

(0545) 446 5285

[email protected]

MobilKreş bir;
Elips Bilişim Mühendislik & Danışmanlık
markasıdır.

www.elipsbilisim.com

“Ufkun Ötesinde”